Stadion SK Pegas

Sedlčany a okolí

Sedlčany jsou malé město (cca 8000 obyvatel), 60 km jižně od Prahy (GPS: 49.6561169N, 14.4287636E). Město má dostatečné stravovací i ubytovací kapacity, nákupy jsou možné v několika supermarketech ve vzdálenosti do 500m od hřiště. Více..

Softballový areál

stadion Celý areál je kompletně oplocen a uzamčen, příjezd autem je možný až k hřišti, vedle hřiště je kapacitní odstavné parkoviště. Na stadionu je regulérní softbalové hřiště - vnitřní pole písek s antukou (tvrdý povrch, možno trénovat i po větším dešti), zadní pole tráva (za zadním polem na jižní straně vysoké stromy – v létě příjemný stín). Hřiště je vybaveno pevnými metami, backstop 32 x 8 m, vzdálenost domácí mety od backstopu 8 m, pevné kryté hráčské lavičky (12 m), dva bullpeny (domácí, hosté), tribuna, dva pálkařské tunely včetně přenosných zástěn, čtyři šatny s kuchyňkou a hygienickým zázemím (odděleně pro ženy a muže).

Hřiště bylo stavěno svépomocí a během roku 1997 se změnilo staré školní hříště s bažinou a záhonkem bolševniků k nepoznání..... Prohlédněte si fotky ze stavby hřiště a fotky ze stavby šaten.

Vybavení

Je možné zapůjčení nadhazovacího stroje JUGS, míčů do nadhazovacího stroje, stativů, pokládacích gumových met, … Pro netréninkové aktivity je k dispozici ohniště a zahradní gril, šatny jsou elektrifikovány. V rámci sportovní činnosti na hřišti jsme pojištěni na škody způsobené dalším osobám.

Ubytování a strava

Pro mládežnické týmy (do 16 let) domluvíme ubytování v tělocvičně 1.ZŠ Sedlčany (50 m). Možné je i ubytování v některých z na stránkách Města uvedených zařízeních nebo v těch uvedených u certifiátu hřiště. Na stejných stránkách naleznete i přehled stravovacích zařízení.

Rezervace

Informace o obsazenosti hřiště a další zajišťuje:
Tomáš Langer, tel.: 724 926 336, pegas.sedlcany@seznam.cz

Jak k nám