[ < < Zpět na aktuality ]

Zápasy mužů budou mít dohru u kulatého stolu

Vytvořil:Tomáš Langer (lang)
Dne:09.09.2012 00:04:20

Před sobotními zápasy mužů se hráči Pegasu setkali s nevídanou nezodpovědností pořadatele (US Praha na Krči). Po příjezdu na hřiště cca 2 hodiny před začátkem utkání, zjistili, že v areálu se pořádají jakési japonské hry a zápas nebude možné sehrát. O tomto faktu dali vědět i soupeři, který měl být pořadatelem utkání, a podle jeho slov ho zřejmě probudili. Hráči soupeře na hřiště začali přijíždět cca po hodině (50 minut před začátkem utkání) a začali situaci řešit tak, že až v době začátku zápasu se soupeři podařilo zajistit hřiště v Radotíně (20 - 30 minut přejezd). Po neshodách o dalším pokračování, které vyvrcholily stížností podanou předsednictvu PSS (nejvyšší orgán soutěže) nastoupila družstva do zápasu, díky časovému tlaku, bez rozcvičení.

Psychické rozpoložení a špatná nálada v týmu sedlčanských jako by byla hozenou dekou na výkony ve hře a i přes velmi slabé výkony soupeřova nadhazovače se nedařilo dávat body. Nerozcvičený tým nenašel ani dostatečnou pohodu na hřišti a tak dovolil soupeři vítězství 7:1. Odveta následovala z časových důvodů bez přestávky a Sedlčanští pokračovali v podobném duchu jako v prvním zápase. Odveta tedy dopadla 4:10 opět ve prospěch US.

Zde popsané výsledky však nemusí být konečné, díky stížnosti poslané vedení soutěže, by mělo dojít k jejich korekci a potrestání naprosto nezodpovědného přístupu pořadatele. Minimálně je nutné bojovat za to aby zodpovědný oddíl, jako je SK Pegas, který si své povinnosti plní, nebyl znevýhodňován oproti lemplovství rádoby týmů z velkoměsta.