[ < < Zpět na aktuality ]

Další úspěšné vystoupení mladých Pegasů,

Vytvořil:Admin Administrátor (admin)
Dne:29.05.2023 13:50:35

Sedlčanští žáci odehráli další z turnajů ligy žáků (U13). O víkendu 27. a 28. května se hrálo v Příbrami a tentokrát už při letním počasí.
Sedlčanští Pegasové zahajovali turnaj proti domácí Přibrami a v průběhu zápasu měli navrch až do  konečného výsledku 3:13 ve prospěch Sedlčan. Druhý zápas Pegasové odehráli proti Hladovým Hrochům ze Sezimova Ústí a opět zápas drželi celou dobu ve svých rukou a na svých pálkách, 13:3 pro Sedlčany.
Výhrami v základní skupině si Pegas zajistil lepší postavení do boje o finále, který nastal v neděli dopoledne proti Lobkovicím. Pegasům utekl začátek a trochu se trápili v útočné i obrané části. Ve čtvrté směně však skóre dorovnali a po tie-braku pracně zvítězili 8:7.
Finále bylo letos už podruhé proti Plzni. Plzeňská Slavie začínala jako domácí, a tedy s výhodou dohrávky. Pegasové zahájili úspěšným útokem, když do druhé směny drželi vedení 0:2. Plná soustředěnost a úspěchy v útoku však nevydržely a ve třetí a čtvrté směně slávisté skóre otočili na 6:4. Diváci si opět mohli vychutnat napínavé softballové finále a Pegasové se mohou těšit, že při příštím střetnutí Plzni oplatí finálové porážky a vyrovnají bilanci letošních vzájemných střetnutí na 2:2.
 
kompletní výsledky turnaje, fotografie