[ < < Zpět na aktuality ]

Valná hromada 2021

Vytvořil:Admin Administrátor (admin)
Dne:17.12.2021 14:03:12

zvu vás k účasti na jednání Valné hromady SK Pegas Sedlčany  (vyhlášeno dne 2. listopadu 2021), která proběhne dne 18. prosince od 18. hod. S ohledem na trvající omezení vyhlášená v souvislosti s problematikou epidemie COVIDu, bude letos Valná hromada opět ve virtuálním prostředí.

Adresa virtuální místnosti je: meet.google.com/mqa-tfzb-geb . Technicky přístup do místnosti zajišťuje Kačenka, takže pokud budete mít problém se vstupem, a nebudu-li umět pomoci já, pomůže ona.
Dohodli jsme se a předpokládáme, že příští Valná hromada, ta volební, proběhne už na jaře příštího roku a uspořádáme jí přímo na hřišti za osobní účasti, i proto je program tohoto jednání jednoduchý.

Program VH je zde.
K samotnému jednání Vám posílám projednávané dokumenty: výroční zpráva, zprávu o činnosti SK, přehled hospodaření SK a návrh rozpočtu na rok 2022.
Dotazy, připomínky a náměty k projednání posílejte v předstihu na e-mail: pegas.sedlcany@seznam.cz. Případně si je připravte přímo na jednání.
Těším se na vaší účast, s pozdravem Tomáš Langer.

PS: po dobu hlavního referátu bude na stole pro členy klubu občerstvení a nápoje bezplatně. Po skončení programu pije a jí každý za své.