[ < < Zpět na aktuality ]

Organizační informace

Vytvořil:Admin Administrátor (admin)
Dne:13.10.2021 09:30:15

zde jsou informace k následující činnosti klubu od října letošního roku. V dětských a mládežnických kategoriích budeme během října trénovat na hřišti. Prosím všechny hráče, aby se na trénink vybavili oblečením odpovídajícím říjnovému počasí a měli i tepláky a lehké bundy pro trénink v mírném dešti. 

Od listopadu, tedy už 2. listopadu budeme chodit do tělocvičny KDS (Sedlecká ul. č.p. 570). Do tělocvičny je nutná sálová obuv pro všechny. Starší hráči (od 13 let) budou mít jako součást tréninku navíc výběh ven do terénu, budou tedy potřebovat i oblečení na ven. Časy tréninků zůstávají, prosím o dodržení času příchodu (tělocvična má malé šatny a převlékání bude trvat déle).

Do konce října je splatnost členských příspěvků. Informace k placení jsou na stránkách klubu: http://www.pegas.sedlcany.cz/dokumenty . Kvůli omezením, které nám zakazovali v části roku trénovat, jsme loňské příspěvky nestihli vybrat a současně jsme je snížili, snížily se i příspěvky za letošní rok na polovinu. Noví členové, kteří začali před srpnem, letos žádné příspěvky ještě platit nebudou. Ostatní budou za letošek platit 500Kč (7-12 let) a 1000Kč (13 a více let). Těm, od kterých jsme ještě nevybrali příspěvky za loňský rok, ještě pošlu samostatný mail s výzvou k zaplacení. Kdo nevíte jak a kolik, klidně pošlete dotaz na e-mail.

Dospělí členové mají odehranou soutěž s tím, že by měli hrát ještě baráž o postup do vyšší soutěže. Z rozhodnutí trenéra jsou dospělácké tréninky v říjnu zrušeny. Je možné individuálně trénovat na základě dohody hráčů. Pro tyto účely budu na hřišti s klíčem po pátečním tréninku mládeže nebo po tel. dohodě. Tréninky v tělocvičně se předpokládají v pondělí večer od 1. listopadu čas prověřujeme, pravděpodobně od 19:30.

Přeji Vám příjemné dny.