[ < < Zpět na aktuality ]

Pegas slowpitch Cup

Vytvořil:Admin Administrátor (admin)
Dne:30.09.2021 14:50:26

již od roku 2014 pořádá sedlčanský Pegas turnaj České slowpitchové ligy. Letošní ročník turnaje byl opět mezinárodní a byla na něm patrná i zvyšující se herní kvalita zúčastněných družstev. Domácí Pegasové si zahráli slowpitch jako doplnění svých fastpitchových soutěží a není divu, že nestačili na jediného z pravidelných účastníků ligy.

Pro turnaj byla využita 2 hřiště. Hřiště A je hlavním hřištěm Pegasu od sezóny 2019 po nuceném přestěhování a shodou okolností bylo roku 2019 otevřeno právě zápasem slowpitchové ligy Pegasu s Trnavou. Jako hřiště B byla využita původní plocha, kde SK Pegas vybudoval hřiště v roce 1997, které roku 2018 zaniklo a péčí přírody se z něj stala louka, kterou po posekání proměnili Pegasové dočasně na provizorní hřiště. Kromě finalistů odehrála všechna družstva po 6 zápasech, z toho 3 na hřišti A a 3 na louce B.  

Pro úspěch podobných akcí je vždy potřebná přízeň počasí a organizační zajištění dobrovolnickou pomocí. Obojí pořadatelům z Pegasu vyšlo a za obojí si zaslouží poděkovat. Děkujeme i účastníkům z řad hráčů za skvělou sportovní atmosféru. Podrobné zprávy a výsledky naleznete na stránkách soutěže, klubová fotogalerie bude nyní doplňována o další fotozáznamy.