[ < < Zpět na aktuality ]

aktivity pro mládež o prázdninách

Vytvořil:Admin Administrátor (admin)
Dne:02.07.2021 11:31:38

Ahoj, 
zde jsou slíbené informace k letním aktivitám SK Pegas Sedlčany. Veškeré akce se snažím okamžitě aktualizovat v klubové termínovce, která je dostupná zde a odkazem ze našich stránek. 

V červenci budeme mít s mládeží jen páteční tréninky 2.-16. července. Na ostatní akce uvedené v kalendáři se mohou přijít podívat a sbírat inspirace (hlavně zápas mužů v Sedlčanech 10. července od 16:00 hod. a soustředění Joudrs v našem areálu od 12. do 17. července).

V srpnu budeme mít od 13. srpna opět páteční tréninky a od 25. do 27. srpna si uděláme na hřišti soustředění formou příměstského tábora od 8. do 18. hod. Svou účast na soustředění mi prosím nahlašte do konce července e-mailem kvůli domlouvání obědů a dalších organizačním záležitostem.
Na jeden den soustředění jsem pozval J. Breníka (jeden z nejlepších evropských nadhazovačů a držitel mnoha medailí z mezinárodních akcí), ještě nevím který den konkrétně, protože v tu dobu má hrát na jiném turnaji, ale přislíbil účast i dalších reprezentantů a úřadujících Mistrů Evropy. Tak si nezapomeňte vzít vybavení na autogramiádu.

Od začátku září budeme opět trénovat vždy v úterý a pátek od 16. do 18. hod. Už nyní víme, že 11. a 12. září budeme pořádat mezidivizní turnaj o umístění v soutěži kadetů. Na tento turnaj budeme žádat účast hráčů a uvítáme i organizační výpomoc rodičů.
Od 25. do 26. září budeme na hřišti hostit slowpitchový turnaj (smíšená družstva mužů a žen) na který bych chtěl brigádnickou výpomoc především větších/starších hráčů (úpravy hřiště, zapisování výsledků, občerstvení apod.). 

Další informace se budu snažit dávat aktuálně na tyto klubové stránky a na facebook SK Pegas.
Přeji příjemné prázdniny a dovolené.
L