[ < < Zpět na aktuality ]

Mistrovství Evropy - kde lze sledovat?

Vytvořil:Admin Administrátor (admin)
Dne:22.06.2021 13:44:31

Na šampionát dorazily výběry celkem 9 evropských zemí - ČR, Slovensko, Dánsko, Nizozemsko, Francie, Izrael, Litva, Chorvatsko a Švédsko. Češi obhajují titul evropských šampionů a budou usilovat o celkem pátý titul v řadě. Fanděte českému týmu u televizních obrazovek, na sociálních sítích a v sobotu osobně přímo v ledenické zátoce!

Diváci a vstupenky
Konání akce ME mužů 2021 bylo Ministerstvem zdravotnictví schváleno mimo jiné za podmínky zakazující přístup diváků. Pořadatelé vyjednávali s místní hygienickou stanicí a na výjimku z tohoto zákazu mohou diváci dorazit na finálový den v sobotu 26. června. Vstupenky na finálový den v hodnotě 100,- Kč je možné objednat přes eshop ČSA. Počet diváků je omezen a v prodeji je pouze 500 ks.

Televizní přenosy
Již během zimních příprav byla ČSA na tuto situaci připravena a všechny zápasy českého týmu budou ve spolupráci s Playo.tv přenášeny živě a fanoušci tak o zápasy českého týmu rozhodně nepřijdou. Od pondělí do pátku proběhnou celkem 4 přímé přenosy na ČT sport a tři zápasy + sobotní z finálového dne poběží na HbbTV/webu ČT.

Pondělí 21.06. 13:30 - Francie x ČR ČT Sport
Pondělí 21.06. 21:00 - ČR x Izrael web a HbbTV
Úterý 22.06. 20:30 - ČR x Švédsko web HbbTV
Středa 23.06. 12:30 - Chorvatsko x ČR ČT Sport
Středa 23.06. 17:30 - Slovensko x ČR web a HbbTV
Čtvrtek 24.06. 20:30 - Nizozemsko x ČR ČT Sport
Pátek 25.06. 20:30 - ČR x Denmark ČT Sport
Sobota 26.06. 17:00 - X1 x X2 web a HbbTV + záznam (záznam poběží v neděli 27.6. ráno)


Kromě televizních zápasů bude dění ze šampionátu sdíleno i na sociálních sítích Czech Softball.

Facebook Czech Softball
Na Facebooku naleznete pozvánku na zápas i s odkazem pro přenos, line up českého týmu, highlighty ze zápasu, ohlasy s hráči a trenéry, tipovací soutěže, hlasování o hráče utkání, odkazy na články v médiích, fotogalerii a mnoho dalšího.

Instagram Czech Softball
Instagram nabídne krom denního rozpisu, lineupu českého týmu a výsledkového rozpisu také aktuální fotky a videa z místa dění, kvízy, ankety, top momenty ze zápasů a další.

Twitter Czech Softball
Twitterový účet českého softballu je platforma, která komunikuje především se zahraničními fanoušky a z tohoto důvodu zde bude obsah, který bude k vidění i na Facebooku a Instagramu, sdílen v anglickém jazyce.

YouTube Czech Softball
Kanál nabídne během mistrovství přímé přenosy českých zápasů, sestřih těch nejlepších akcí, ohlasy s hráči a trenéry a další videoobsah, který bude během mistrovství pořízen.

Web ČSA
Na webu budou sdíleny především reporty ze zápasů s ohlasy, odkazy na highlighty atd.

Web WBSC Europe
Oficiální stránka turnaje se soupiskami týmů, rozpisem, odkazem na live scoring, statistiky a další budou dostupné nově na webu WBSC Europe.

Doprovodné akce
Během všedních dnů dorazí do ledenické zátoky školáci, kteří budou mít možnot seznámit se softballem a zhlédnout zápasy mezinárodní úrovně. Během finálového dne, kdy budou do areálu vpuštěni i diváci, bude na místě stánek eshopu Czech Softball a to včetně novinek, které se budou prodávat poprvé právě v tento den.

Charitativní projekt pro Centrum Bazalka
Na závěr připomínáme charitativní akci, se kterou bude spojeno celé softballové reprezentační léto. Za každý odpalený HOMERUN přispěje Česká softballová asociace a pořádající kluby částkou 100 Kč. I vy můžete přispět a to dobrovolnou částkou do kasičky v softballovém areálu nebo zasláním DMS: DMS BAZALKA 30 / DMS BAZALKA 60 / DMS BAZALKA 90. A to ve tvaru: DMSmezeraBAZALKAmezera30 nebo 60 nebo 90 na tel. číslo 87 777.

zdroj: www.softball.cz