[ < < Zpět na aktuality ]

činnost SK Pegas aktuálně

Vytvořil:Admin Administrátor (admin)
Dne:14.10.2020 11:54:56

Vážení členové klubu, zástupci členů,

v reakci na vyhlášená epidemiologická opatření si vás dovoluji informovat o dalších plánech v rámci činnosti SK Pegas.

Tréninky mládeže hodláme minimálně na období uzavřených škol přerušit (v tuto chvíli do 3. listopadu). Až budeme znát další vývoj vládních opatření, upravíme podle toho i tréninkový režim. Od listopadu by se mělo chodit do tělocvičny, nedovolí-li to situace, budeme se snažit zajistit tréninky alespoň venku pod umělým osvětlením.

Individuální sportování a sport v malých skupinkách je umožněn, chcete-li si někdo zapůjčit vybavení a chodit si v malých skupinkách, s rodiči apod. zaházet nebo zapálit. Ozvěte se mi (tel.: 724 926 336) a domluvíme se. Pro dospělé hráče bude výhradně tato forma tréninku – individuální domluva hráčů.

Dále připomínám, že na jaře jsme kvůli epidemii odložili splatnost členských příspěvků za 1. pololetí na říjen a snížili cenu za dobu bez tréninků. Nyní do konce října se tedy vybírají roční členské příspěvky (za obě pololetí roku 2020 dohromady) dle pokynů na webu (č. účtu, částka).  Hráči do 6 let a nehrající (rozhodčí, trenéři, apod.) platí 100Kč, hráči 7-12 let místo 1000 platí letos 800Kč, hráči 13 a více let místo 2000 platí 1600Kč. Sourozenci mají snížené příspěvky dle informací na webu a ti, kteří začali až v létě a později neplatí letos nic. Prosím proveďte úhradu na bankovní účet č. 194 810 350/0300 do 31. října tohoto roku.

O konání Valné hromady naplánované na 24. října vás budu informovat, nyní řešíme, zda jí dokážeme uskutečnit distančně nebo zda určíme nový termín. V naplánované podobě nebude možné schůzi legálně uskutečnit.

Podle přání mládežníků na úterním tréninku se pokusím na klubové stránky případně na klubový facebook vkládat instruktážní materiály k softballu a sportu obecně. Sledujte prosím www.pegas.sedlcany.cz, facebook SK Pegas Sedlčany a facebookovou skupinu: „Skupina SK Pegas Sedlčany – FANKLUB“. 

Přeji vám spoustu dobré nálady a nezapomeňte, že pro zdraví je důležité věnovat se pravidelně pohybu na čerstvém vzduch (sportu) a mít dobrou náladu. Sportujte alespoň individuálně, ať lépe odoláváte nemocem.

S pozdravem T. Langer