[ < < Zpět na aktuality ]

Soutěže ukončeny, ostatní činnost beze změn

Vytvořil:Smazaný uživatel
Dne:12.10.2020 11:29:55

SK Pegas v letošní nestandardní sezóně nasazoval svá družstva v kategorii žáků (liga žáků a žákyň), kadetů (liga kadetů) a mužů (Pražská 1. třída mužů). Všechny soutěže se podařilo dohrát, i když ne se stoprocentní účastí na veškerých akcích.

Účast v lize žáků se zploštila na domácí turnaj v Sedlčanech, při kterém se domácí žáci probojovali až do finále a odehráli opravdu skvělé finále. Ostatních turnajů se kompletní tým nemohl zúčastnit kvůli nahuštění akcí hráčů včetně akcí společných s kadety a kvůli počasí zrušeným akcím. Ve své divizi Jih se Pegas umístil na 5. místě.

lize kadetů Sedlčany také předváděly dobré výsledky, ve skupině západ se na turnajích umísťovali na druhém nebo třetím místě a třetí příčka Pegasu patří i v celkovém hodnocení.

Muži odehráli své letos poslední zápasy 10. října a tím stihli dohrát soutěž: „Pražská 1. třída mužů“ na poslední chvíli. Ve své soutěži jsou muži na konci tabulky, nicméně sestup dle soutěžního řádu nehrozí.

I přes dohrané soutěže bude Pegas i nadále pokračovat v trénincích při zachování pravidelných časů mládeže od 16. hod každé úterý a pátek. Za běžných okolností by se od 1. listopadu veškeré tréninky přesouvaly do tělocvičny. Pro variantu, že tento přesun nebude možný, zůstanou tréninky na hřišti pod umělým osvětlením. Nadhazovací a zadácké tréninky od 18. do 19. hod. budou obnoveny po podzimních prázdninách.

Vládou vyhlášená omezení sportovní činnosti dle právního výkladu prozatím nebrání výkonu tréninkové činnosti a nebudou-li v tomto ohledu zpřísněna, budeme se snažit vytrvat. Trénované tělo a zdravá mysl jsou nejlepším způsobem, jak odolat nemoci. Softball je cestou, jak toho dosáhnout.