[ < < Zpět na aktuality ]

šťastné Velikonoce přeje Pegas

Vytvořil:Admin Administrátor (admin)
Dne:12.04.2020 10:38:26

Vážení členové klubu,
přeji Vám příjemné prožití velikonočních svátků a ať si letošní svátky užijete stejně hodnotným způsobem jakoby nebyly poznamenány vládními nařízeními a zákazy.
 
Zdá se, že letošní sezóna se neodehraje, podle plánu a klubové termínovky. V návaznosti na to nebudou ani vybírány příslušnou dobu členské příspěvky. Buďte ale prosím připraveni na brzký začátek tréninků na hřišti a zahájení sezóny, udržujte se v pohybu a pracujte na svém zdraví. Přesto, že nemůžeme společně trénovat, máte výjimečnou možnost zlepšovat své schopnosti samostatně. Po internetu se pohybuje spoustu návodů, jak a co cvičit. Na klubových stránkách a facebooku se vám k tomuto snažím dávat cvičení i části tréninků.
Udělejte si prosím každý z vás plán, ve kterém se budete věnovat cvičení a pohybu alespoň dvakrát denně, klidně krátkou dobu ale pravidelně. Hýbejte se podle e-tréninků nebo si běžte zatrénovat ven. K házení stačí dva a volných ploch venku je dost, nejen naše hřiště.
Jestli nemáte svoje rukavice, míč, pálku, ... napište mi a zapůjčím. Napište kamarádovi a jděte s ním - sportování ve dvou nikdo nezakázal. Jenom prosím netrénujte pálení pomlázkou na zadcích dívek, to by bolelo.
 
Přeji příjemné prožití Velikonoc a nabírejme duševní i fyzické síly pro brzký návrat k normálnímu fungování. 

S pozdravem

Tomáš Langer

Sportovní klub Pegas Sedlčany, z. s.

tel.: 724 926 336

www.pegas.sedlcany.cz

https://www.facebook.com/PegasSedlcany/