[ < < Zpět na aktuality ]

Pegas - Vánoce

Vytvořil:Admin Administrátor (admin)
Dne:02.12.2019 15:22:24

Ahoj,
tímto e-mailem bych vám rád předal pár informací k aktivitám SK Pegas nyní na konci roku.

V sobotu 14. prosince proběhne od 16:00 do 18:00 hod. vánoční setkání v tělocvičně KDS, které nahrazuje vánoční večírek. V tělocvičně je i proto, že bude doplněno sportovní náplní. Zveme všechny členy včetně rodinných příslušníků, s sebou si prosím vezměte přezuvky do tělocvičny. V zázemí tělocvičny bude stromeček a dárky pro dětské členy SK. Z minulosti jsme zavedli tradici, při které každý přinese anonymní dárek a později si některý z přinesených dárků vylosuje. Uvítám, pokud se to podaří i letos. Každý, kdo se bude chtít pochlubit se svým vánočním cukrovím je vítán i s dobrotami.
 
Během zimy máme v úmyslu pořídit pro členy novou várku oblečení s logem SK Pegas (červená bavlněná trika, dresová černá termo podtrika s dlouhým rukávem, černé tepláky, červené mikiny, kšiltovky).  Kdo máte zájem, prosím napište mi, o co máte zájem (náhledy jsou zde, případně mohu poslat stránky z katalogu nebo přinést vzorek, POZOR červená na fotkách je zkreslená kvůli špatnému nasvícení), nezapomeňte prosím napsat velikosti. Na fotkách jsou i šály a kulichy, ty mohu předat prakticky okamžitě, ostatní oblečení se bude teprve zadávat do výroby s pravděpodobným dodáním v lednu. Pro starší hráče a hráčky (od 13 let) bude i možnost nechat si na oblečení umístit číslo dresu. Svůj zájem prosím vyjádřete nejpozději do soboty 7. prosince (včetně velikostí + výšky postavy a váhy pro kontrolu).
 
Prosím všechny, aby využívali klubovou část stránek pro omlouvání neúčasti z tréninků (u příslušné vypsané akce v kalendáři zadat neúčast a napsat důvod do komentáře). Pro nové členy posílám návod, jak se do klubové části přihlásit provést zadání. Pokud Vám chodí množství e-mailů o každé vypsané akci zvlášť, je možnost tyto e-maily v klubové části vypnout (jedná se o automatické zprávy).
 
Děkuji za pozornost a budu se na vás těšit.
S pozdravem