[ < < Zpět na aktuality ]

Talent roku

Vytvořil:Admin Administrátor (admin)
Dne:02.12.2019 07:48:21

rádi bychom Vám představili oblíbenou sportovní soutěž Talent roku

V hlavní roli jsou všichni žáci základních škol a nižších ročníků víceletých gymnázií. V 6 kategoriích usilují již podesáté o prestižní titul TALENT ROKU, několikatisícové poukazy na nákup sportovního vybavení a sportovní zážitek.

Soutěžit mohou jednotlivci i kolektivy, a tak můžete přihlásit celý sportovní oddíl, tým, nebo jednotlivé sportovce

K zapojení se do soutěže není třeba nikam jezdit, stačí na webu vyplnit přihlášku. Odesláním přihlášky se soutěžícímu vytvoří na webu profil, kde může nahrávat své soutěžní příspěvky. Soutěžící tak dokumentují svůj sportovní život, a to až do ukončení sběru přihlášek (do 30.4.). Vítěze na základě soutěžních podkladů vybírá odborná porota v čele se Šárkou Strachovou. 

Budeme rádi, když budete děti o soutěži informovat, nebo je rovnou sami přihlásíte! 

CHCI VĚDĚT VÍC

 

Jubilejní desátý ročník přináší několik změn: více doprovodných soutěží a s nimi i větší šanci na výhru každý měsíc, zapojení veřejnosti - o Talentu měsíce můžete rozhodnout právě Vy!, volbu Talenta desetiletí - nejlepšího sportovce za celou dekádu, a spoustu dalších novinek!

VYPLNIT PŘIHLÁŠKU

 

Pokud byste rádi přidali zmínku o soutěži na Váš web či jiný elektronický informační kanál, stačí nás kontaktovat na emailu info@talentroku.cz a bude Vám zaslán plakát, případně další potřebné podklady.

Těšíme se na Vaši účast v soutěži! 

Se sportovním pozdravem
Organizační tým Talenta roku