[ < < Zpět na aktuality ]

8.-9. června 2019 3. kolo ligy žáků na Hluboké

Vytvořil:Admin Administrátor (admin)
Dne:10.06.2019 18:11:06

Víkend prožili mladí Pegasové ve sportovním středisku Na Hluboké. Třetí kolo žákovské ligy přivítalo 6 družstev o víkendu 8. – 9. června a současně s turnajem softballistů probíhal v areálu i basebalový turnaj.

Mladí Pegasové nastoupili do turnaje s pozdějším finalistou, Žraloky Ledenice, a nedokázali jim konkurovat v útočné ani obranné fázi (2:20).
Do druhého utkání se Pegasové postavili proti Joudrs Praha a tentokrát dokázali v řadě okamžiků zahrát vyrovnaně, přesto byl výsledek 15:5.
O postup mezi nejlepší čtveřici se střetli 3. ze skupin s druhými a pro Pegas byli soupeřem Hroši ze Sezimova Ústí. Dobrá práce obrany v prvních třech směnách nebyla podpořena útokem, když na hrošího nadhazovače nedokázali Pegasové pálit. Po třetí směně za stavu 5:1 pro Hrochy Pegas odpadl a daroval soupeři postup šestibodovou směnou. I Přes prohru šlo o dobrou hru družstva, bohužel jen v obraně (11:2).

Do druhého dne nastoupili sedlčanští borci motivovaní a plní energie, to ukázali i při hře o 5. místo proti pražskému Tempu.  Pegas tlačil na pálce a v každé směně přidával pár bodů, zatímco obrana fungovala ještě lépe než proti Hrochům, komunikovala, zabíhala a chytala těžké míče. Když ve třetí směně Pegasové vybojovali šestibodovou směnu, nastoupil na nadhoz Ondra S ( 9 let ) a svůj první zápasový start na tomto postu zahrál famózně 3x strikeout na 4 pálkaře (11:1 pro Pegas).
Pegasové jsou i po třetím kole ligy 5.

Fotografie z akce budou nahrány zde.
Kompletní výsledky zde.