[ < < Zpět na aktuality ]

Dobrovolníci na Mistrovství světa v softballu - výzva.

Vytvořil:Admin Administrátor (admin)
Dne:07.06.2019 07:51:59

Vážená softballová komunito, vážení spolutrenéři, vážení spolufunkcionáři, vážení spoluhráči,
 
žádáme vás o pomoc. Za týden nám začíná mistrovství světa a je třeba pár věcí dotáhnout, aby akce byla připravena na 100%. Je potřeba zorganizovat fanoušky z řad hráčů, rodičů, příznivců jednotlivých klubů. Nespoléhejme, že přijdou sami. Takhle dobré týmy, takový turnaj tady nemusí být dalších 20 možná 30 let. Když dokáže na MS v para hokeji přijít 8 000 diváků, dejme my aspoň 2 000 návštěvníků.

Dále potřebujeme minimálně 20 lidí jako dobrovolníky do fanzony. Je potřeba pokrýt Prahu i Havlíčkův Brod. Náplň práce je prodej suvenýrů, pomoc při jednotlivých sportovních disciplínách. Dobrovolníci budou mít hrazené ubytování, jídlo, a navíc mají šanci vidět ten nejlepší světový softball. Ideální pro dvojičky spoluhráčů. Prosím oslovte vaše juniorské svěřence. Mohou se prostřídat, věřím, že se ze školy dokážou omluvit.

Jako placená funkce se nabízí řidič. Hledá se ještě alespoň 10 lidí, kteří by byli ochotni pomoc. Už se finalizuje přesný rozpis časů a míst. Pokud si dokážete udělat čas třeba jen na dva dny, nebo části dne, hodně to pomůže. Není na co čekat. 

Více info a přihlášky směřujte na Lucii Tužovou na volunteers@prague2019.com anebo se hlašte na webu prague2019.com v sekci Zapoj se.

Matěj Bíža 
(trenér Tempo Praha, člen mnohých reprezentačních realizačních týmů a dobrovolný řidič)